Kontakt

Bc. Šárka Drahošová
JK Šárka Protivín
Bečelov 251
+420 773 60 41 24
info@stajprotivin.cz

Spolek dlouhodobě finančně podporuje Jihočeský kraj

Trojice Empor

Rok narození: 2015

KHV: 147cm

 

Výkonnost:

S drezura

STP* parkur

 

Hřebec má českou připouštěcí licenci,je zapsán v hlavní plemenné knize a je zařazen do akceleračního programu sport.

 

Připouštěcí poplatek: 6500,-

 

V případě připuštění více klisen jednoho majitele sleva.

 

Ustájení krátkodobé do 14-ti dnů:

boxové: 250,- / den (přes den samostatný padock, noc box nebo 24 hod box)

venkovní: 200,- /den (samostatný padock)

 

Ustájení nad 14 dnů:

boxové: 200,- / den (přes den samostatný padock, noc box nebo 24 hod box)

venkovní: 170,- /den (samostatný padock)

 

V ceně je zahrnuto ustájení, seno, "prubování" klisny, připouštění, péče o klisnu před a po připouštění, kontroly říje, asistence veterináři při sonografickém vyšetření.

 

2514 Trojice Empor - O: 1880 Menai Supremacy , M: 237 Mischel Charlotte po 1048 Pretoria Ramirez.

 

Hřebec je velmi ochotný s klidnou povahou, pracovitý, hodný na ošetřování. Ze země je zvyklý na práci s dětmi. Hřebec má velmi dobrou mechaniku pohybu a příjemný charakter. V sezoně 2020 získal titul drezurní šampion pony ve Zduchovicích a stal se vítězem oblastního mistrovství pony jihočeské oblasti. Trojice Empor sportuje na drezurní úrovni stupně S se stabilními výsledky a v parkuru na úrovni STP*. V roce 2022 byl účastníkem skokového družstva pony do 148 cm na MČR pony ve Zduchovicích. Dalším drezurním úspěchem bylo 2.místo v jihočeské drezurní challenge - amateur challenge.

 

Potomci vynikajím nejenom exteriérem, kadencí pohybu a stylem skoku, ale také velmi klidnou a vyrovnanou povahou a ochotou k práci.

Hříbata z klisen jiných plemen, či z klisen bez původu získají průkaz původu jako Welsh Part Bred. 

 

Pouze přirozená plemenitba
 

Veterinární podmínky pro klisny:

1. Průkaz koně (každá klisna musí mít platný průkaz koně)

2. Vakcinace na chřipku (vakcinace na chřipku musí být zapsaná v průkazu dle platných vakcinačních schémat)

3. Infekční anémie koní – EIA (odběr krve - každá klisna musí mít negativní Cooggins test, který nesmí být starší 12 měsíců)

4. Infekční metritida klisen - všechny klisny musí mít negativní stěr v roce 2024 (mimo klisen, které v roce 2024 porodily zdravé hříbě)

5. Sonografické vyšetření klisny - z důvodu sportovního vytížení hřebce a eliminace zbytečného nadužívání hřebce v plemenitbě, požadujeme předchozí sonografické vyšetření klisny a stanovení tak ideální doby připuštění. Nabízíme možnost zajištění uvedeného vyšetřeními veterináři, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Ve stáji máme pro tyto účely zhotovenou vyšetřovací klec, kde je možné klisnu bezpečně vyšetřit.

 

V případě jakýchkoliv zhoršených zdravotních problémů klisny (dýchací onemocnění, kulhání, abces, infekce, kolika, atp.) bude požadován písemný souhlas majitele klisny k léčbě veterinářem v naší stáji. V případě odmítnutí léčby klisny, nebude klisna připuštěna a bude od majitele požadován okamžitý odvoz!