Ustájení koní

Venkovní ustájení 24/7 - na dotaz

Cena: 4000,-/měsíc

V ceně ustájení: květen - listopad celodenní pobyt na pastvě s přístupem k senu, listopad - květen celodenní pobyt na zimovišti s přístřeškem, nonstop přístup k senu nebo senáži, solný liz, neomezený přístup k vodě, po domluvě příkrm ječmenem nebo vlastním krmivem.

Pro majitele koní je k dispozici sedlovna, nově zrekonstuovaná písková jízdárna 20x40 m s kvalitním křemičitým pískem a geotextilií, základní skokový materiál a v případě nemoci boxy. V zimních měsících je jízdárna osvětlena.

K dispozici také fyzikální cévní terapie Bemer, solná jeskyně pro koně a inhalátor pro koně a pony.

 

* U pony a hříbat možnost jednání o ceně.

 

Boxové ustájení - na dotaz

Cena: 5500,-/měsíc 

V ceně ustájení: ustájení ve venkovních boxech, krmení 2x denně (dle domluvy 3x denně), místování, seno, podestýlka, ječmen (nebo vlastní krmivo), selen, solný liz, neomezený přístup k vodě a senu ve výběhu, v pastevním období pastva, vodění do a z výběhu.

 

V případě dušných koní možnost paření sena v napařovači nebo využívání solné terapie pro koně.

K dispozici také fyzikální cévní terapie Bemer, solná jeskyně pro koně a inhalátor pro koně a pony.

Po domluvě je také možné dekování a kamašování koní.

 

Pro majitele koní je k dispozici sedlovna, nově zrekonstuovaná písková jízdárna 20x40 m s kvalitním křemičitým pískem a geotextilií, základní skokový materiál. V zimních měsících je jízdárna osvětlena.

 

* U pony a hříbat možnost jednání o ceně.

 

Solná jeskyně pro koně

Speciálně upravený a uzavřený box s připojením na solný generátor, kdy je při ošetření jemná solná mlha přiváděna do uzavřeného boxu.

 

Solná komora je navržena pro podpůrné použití:

Cena aplikace:

-